Nasza misja

Od 2002 roku nasza przychodnia zapewnia pomoc oraz obejmuje opieką medyczną  mieszkańców gminy Zakliczyn, gmin ościennych oraz wszystkich innych osób wymagających pomocy medycznej. Naszą misją jest przede wszystkim dbanie o zdrowie naszej małej ojczyzny jaką jest Zakliczyn. Oprócz świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej w Centrum Zdrowia Zakliczyn posiadamy także liczne poradnie specjalistyczne – część z nich także w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Naszym celem jest zapewnienie naszym Pacjentom opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie w atmosferze szacunku, życzliwości oraz poczucia bezpieczeństwa w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę medyczną.

W 2021 r. zakończyliśmy budowę własnej przychodni, która pozwoli nam przyjmować Państwa w najwyższym europejskim standardzie, tak by jakość świadczonej dla Państwa pomocy równała się teraz także z jakością miejsca w którym funkcjonuje opieka zdrowotna.

To jednak nie koniec, jesteśmy ciągle pełni zapału i pomysłów jak rozwijać i polepszać nasze działania. Stale poszukujemy nowych specjalistów, którzy gotowi będą na Państwa czekać z pomocą, bowiem naszym mottem jest:

„PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK”