Aktualności

Szczepimy się

12.01.2021

W związku z napływającymi pytaniami, informujemy, iż zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Narodowego Funduszu Zdrowia pierwsze szczepienia odbędą się już 18 stycznia 2021 r. dla pensjonariuszy DPS oraz seniorów 80+

Jeżeli Państwo lub ktoś z Państwa bliskich znajduje się w wymienionej grupie i wyraża chęć szczepienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego z naszym Ośrodkiem! Po otrzymaniu pozwolenia z MZ oraz NFZ będziemy kontaktować się z zainteresowanymi osobami.

Po 25 stycznia (zgodnie z wytycznymi NFZ) będziemy szczepić pozostałą populację 70+ i 80+ o ile wytyczne nie ulegną zmianie. Podczas szczepień nie obowiązuje rejonizacja także mogą Państwo szczepić się niezależnie od przynależności do Ośrodka Zdrowia. Zachęcamy do polubienia strony Naszego Ośrodka, by byli Państwo na bieżąco z aktualnymi informacjami dot. szczepień przeciwko Covid-19. O wszelkich zmianach będziemy informować tutaj oraz na oficjalnej stronie fb Ośrodka.

Każda osoba zapisana na szczepienie zobowiązana jest wypełnić “Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19″ (kliknij żeby pobrać lub wejdź w zakładkę “Dla Pacjenta”)
 
Poniżej przypominamy także numery tel. do rejestracji Ośrodka:
 (014)6653427
730-791-200
730-839-200
 
zakliczyn@tlen.pl


wszystkie aktualności